- Описание
-
Детайли
Свойства на продукта: A-DERMA Baume emollient D.E.F.I. e продукт от серията EXOMEGA. Балсамът е предназначен за атопична или много суха кожа на всеки член от семейството, дори и кърмачета. Текстурата е богата и немазна, което я прави чудесна за употреба през зимата. Благодарение на специалната опаковка продуктът е запазен стерилен. A-DERMA Baume emollient D.E.F.I. защитава и дълготрайно намалява сухотата на кожата. Кълновете от овес Rhealba успокояват реакциите на раздразнения на кожата. Филаксерин - уникална комбинация от 2 съставки, извлечени от пчелно млечице (10-хидроксидеценова киселина) и масло от вечерна иглика, богато на омега-6 мастни киселини - благоприятства възстановяването на кожната бариера и възстановява естествените защитни качества на кожата. Витамин B3 подпомага регенерацията на кожната структура.
Не съдържа консерванти и добавени аромати.
Начин на употреба: Балсамът се нанася на почистена и суха кожа с нежни масажни движения до пълната му абсорбация.
Серията EXOMEGA на A-DERMA е експерт в производството на продукти за атопична и много суха кожа. Специално избраните кълнове от овес Rhealba имат имунорегулиращи и антииритативни свойства, а патентовият комплекс Filaxerine на лабораторията обгрижва и възстановява естествената кожна бариера.
Френските лаборатории PIERRE FABRE, създадени през 1962г дават началото на едни от най-известните медицински марки козметика на пазара в днешно време. Марката A-DERMA е професионалист в разработването и производството на чиста и висококачествена медицинска козметика. В продължение на 30г A-DERMA използва силата на природата в грижата за най-уязвимата и деликатна кожа. Формулите използват разстителната съставка кълнове от овес Rhealba, които притежават успокояващи, възстановяващи, хидратиращи и антиоксидантни качества. Кълновете от овес Rhealba се отглеждат в собствени и специално подбрани земи в Югозападна Франция съобразно стандратите на органичното земеделие - без пестициди, ГМО и фунгицини. Продуктите на марката са природосъобразни
- 100% от растителните остатъци се използват за тор,
- 99% от отпадъчните материали при производственият процес се рециклират,
- 100% от хартиеният и картотен материал е добит от устойчиво управлявани гори.
- Допълнителна информация
-
Допълнителна информация
Вид продукт: Крем/Лосион за тяло Част от тялото: За лице, За тяло Тип кожа: Атопична, Дехидратирана, Суха Тип коса: - Дневен/Нощен/Комбиниран - Подходящо: Всички С аромат на: Без аромат Може ли да се използва от бременни? Да Може ли да се използва за деца? Да Продуктова серия EXOMEGA / Атопична и много суха кожа Марка A-Derma Производител: Pierre Fabre Medicament Страна производител: Франция - Мнения
-
Напишете своето собствено мнение